První rok v novém bytě

Už je to rok, co jsme s mužem nastěhovali do malého bytu na ostrově Lehtisaari. Byt se nám na interetu líbil nejvíce, měli jsme ještě dva nebo tři, které se by šly, ale byt na Lehtisaari byl ten nej. Nemohli jsme kvůli práci přijít na oficiální prohlídku, ale majitelka souhlasila s jiným časem. Pamatuji si, jak jsme šli zpátky domů z prohlídky a já říkala, že je škoda, že byt stejně asi nakonec nedostaneme, protože jsme cizinci. Ale hned druhý den nám majitelka volala, že byt je náš.

Nezměnila se vůbec kuchyně, je maličká a starší. Byt máme v pronájmu, takže mave-over určitě neplánujeme. Ložnice se změnila jen málo. Je také dost maličká a v podstatě až teď po roce mě pomalu napadá co a jak upravit. Ale půjde spíše o menší změny. Největší změnou tak prošel a prochází obyvák. Sice ne tak velkou, ale postupně se stal více a více útulným. Gauč a jídelní stůl zůstavají a pravděpodobně zůstanou na svém místě. Dlouho byl pro mne problém dva rohy na stejné steně jako je gauč. Jeden se proměnil v zelený koutek a druhý v malý bar.

srpen 2019
Stejný kout letos v létě

Další prostor, která se nejvíce změnil je balkon, který je tak velký,že se dá považovat za další místnost. Před létem jsme koupili stoleček a židle. Nevětší změnou je pak založení malé zahradky. pěstujeme rajčata, čili, jahody, papriky a bylinky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s